Gumdrops КБР Свети Валентин


De Beste Kwaliteit CBD Olie?

MHBioShop CBD Olie Spécialiste


Pour la meilleure qualité d’Huile de CBD Visitez

HuileCBD.be Spécialiste Huile de CBD


Господ Џонс

50 $

Врз основа на нивните спектар на луксузни производи направени од центарот на градот, Господ Џонс нуди специјално издание на денот на непцата на вљубените со природен вкус. Оваа ограничена верзија содржи нови третира: осум страст овошје и црвена малина. секој од нив содржи 20 mg CBD, кој ги промовира чувство на смиреност, но, се разбира, не психоактивни. ограничено издание кутија е достапна до 14 Февруари или додека испораките последен.

додадени: објавено на

купување

Прочитај повеќе

Leave a Comment