Produktet CBD tani në mijëra e mediave 7-Eleven Available

Supermarkete 7-Eleven në SHBA shkojnë para fundit të këtij viti ofruar produkte CBD.

Dhe që lehtë mund të quhet një zbulim i madh rrjedhë për cannabidiol, sepse zinxhiri është i madh në botë në aspektin e numrit të dyqaneve - 7-Eleven ka shitore më shumë se McDonalds!

Deal Mega për prodhuesin CBD

7-Njëmbëdhjetë ju mund të krahasohet me Albert Heijn dhe Jumbo, aq i madh dhe me ndikim është zinxhiri i "dyqane komoditet" në SHBA.

Shumica e dyqaneve janë edhe një tjetër 24/7 të hapur dhe për të shpëtuar në atdheun e Amerikën ata janë ende në 17 vende të tjera, duke përfshirë Japoninë, Meksikë, Australia dhe Kina.

Begin januari telde de keten in totaal liefst 64.319 vestigingen, kështu që lehtë mund të quhet një përparim të madh se 7-Eleven nisur këtë vit me shitjen e produkteve CBD.


Blej CBD Oil? Vizitoni dyqanet CBD Faqe.


Het gaat specifiek om de CBD-producten van Phoenix Tears, një kompani e vendosur në - se si mund të jetë ndryshe - Colorado.

Phoenix Tears

CBD Olie Phoenix Tears 7-Eleven

Phoenix Tears është konsideruar si një nga kompanitë kryesore në tregun e CBD dhe është viti 2010 të angazhuar në hulumtimin dhe prodhimin e produkteve cannabidiol

Ndërkohë, ka pasur disa 140 (!) formula të ndryshme në treg.

Rastësisht, të gjitha produktet e tyre të bëra nga kërpi dhe kanabis jo CBD të pasur.

Vooralsnog gaat de uitrol van hun CBD-producten in de 7-Elevens met name focussen op de staten Nevada, Kolorado, Massachusetts, Illinois, Maryland, Washington, DC, Florida dhe California, aldus njoftimi për shtyp dat dinsdag de deal wereldkundig maakte.

Dhe kjo do të thotë konsumatorët para përfundimit të 2018 CBD mund të fitojnë të paktën 4.500 7-njëmbëdhjetë dyqane, një numër që rritet brenda tre viteve për më shumë se 7.000 tregu lehtësia.

'CBD është nu rrjedhë'

"Ne jemi të tronditur se 7-Eleven Phoenix Tears produkt për miliona amerikanë do të, që mund të përfitojnë nga kjo thjesht natyrore, të sigurt dhe të provuar shëndetit alternative ', zegt oprichter Janet Rosendahl-Sweeney van het CBD-merk.

"To shtuar; Kjo marrëveshje konfirmon besimin tonë se statusi i CBD si një opsion rrjedhë Wellness është atje.

Ne jemi të etur për të lëvizur në një epokë të re të efektshme, shtojcave holistik dhe kërp-bazuar tani janë lehtësisht në dispozicion në dyqane komoditet lokale. "

Sipas revistës Forbes e biznesit, tregun e CBD edhe herë të artë përpara: në 2020 e cila është jo më pak se 700 rritja për qind!

CBD Oil Blerje? Shih adresat Trusted.


CBDOlieVoordelen.nl Faqja kryesore | CBD Dyqane naftës | përvojë | CBD Oil Guide


burim: cnnbs