Një treg në vazo ofron punonjësve federalë pa bari gjatë periudhës së mbylljes


De Beste Kwaliteit CBD Olie?

MHBioShop CBD Olie Spécialiste


Pour la meilleure qualité d’Huile de CBD Visitez

HuileCBD.be Spécialiste Huile de CBD


Sistemi ynë politik mund të copëtuar, por të paktën punonjësit federale të cilët nuk mund të paguajnë marihuanë për qëllime mjekësore gjatë mbylljen e qeverisë mund të merrni atë për të lira!

Surnommé le “Craigslist of weed”, BudTrader është një treg i madh për enë të tregtisë që lejon përdoruesit për të blerë dhe shitur furnizimeve në rritje, buds dhe pajisje. Ndërsa ne vazhdojmë të duruar mbylljen më të gjatë të qeverisë në historinë e saj, kompania do të ndihmojë punonjësit federale të cilët janë të papaguar nga viti 33 ditë.

Shih edhe: Kuptimi botën konfuze e THC dhe CBD raportet

« Je ne pense pas que les employés fédéraux obtiennent assez d’ amour et de soutien, "Tha CEO BudTrader Brad McLaughlin në një deklaratë për Colline . “En ces temps difficiles, nous souhaitons élargir l’offre d’un don de cannabis médical à tout travailleur fédéral touché par la fermeture.”

S’engageant à donner aux travailleurs fédéraux la “quantité maximale légale autorisée de cannabis”, BudTrader veillera également à ce que tous les dons de mauvaises herbes soient “confidentiels et conformes aux lois et réglementations en matière d’utilisation du cannabis en Californie par les adultes”.

e hënë, në një botim në Facebook, BudTrader siguroi përdoruesit kanabis ata nuk do të duhet të shqetësohen për dikë zbuluar.

“Que Dieu bénisse tous les employés fédéraux, que Dieu bénisse la communauté du cannabis et que Dieu bénisse les États-Unis d’Amérique”, Ka thënë ajo.

Ky gjest është një nga shumë biznes dhe celebrities duke ofruar donacione dhe ndihmë për punonjësit federalë në vështirësi.

Lexo më shumë

Lini një koment