video: Radar rreth CBD OIL [Spraakmakend]

Radar rreth CBD OIL [Spraakmakend] transmetimi CBD 2 tetor 2017

CBD CBD Oil radar Broadcast Guide Vara Kassa
Shkarko pa CBD Guide këtu: https://goo.gl/z1LZDa

Vaj CBD shihet si zgjidhja për një shumëllojshmëri të gjerë të ankesave. Ajo është në dispozicion online, por ajo është aq i pafajshëm? Antoinette Hertsenberg trajton CBD.

Kjo është zgjidhja e re, vaj CBD, vaj kanabis e njohur në gjuhën e folur. dhimbje, probleme me gjumin, inflammations; CBD disa pika të naftës dhe simptomat zhduken si bora në diell. Ndonjëherë ajo është pohuar edhe se vaji ndihmon në parandalimin e kancerit. Një deklaratë të guximshme.

Sepse përdorues të vërtetë e di se çfarë është në të naftës dhe kush e kontrollon atë? Radar eksploron zona gri e naftës CBD.

Shumë komente pozitive rreth vaj kanabis, por gjithashtu shqetësim.

Megjithatë, është mirë që vaj vaj CBD / kanabis në televizion, pavarësisht nga mendimet e ekspertëve. Kushdo që është i naftës CBD që të përdorin dini veten se çfarë ajo ka sjellë në shëndetin e tyre.

Radar më të mirë .... ndoshta ju duhet së pari të mësojnë për të thirrur çdo naftës weed vaj CBD sepse këto janë 2 lloje krejtësisht të ndryshme të naftës 2 bimë krejtësisht të ndryshme të bëra. Hemp nuk përmban THC dhe për këtë arsye nuk është vaj farë e keqe

Radar është kundër çdo gjëje fjalën 'alternative' për 'shkop'. Për këtë arsye, ata hidhen në krye.

radar: Vaj CBD është një qetësues i bazuar në përbërësit natyral me zor ndonjë THC në të. Ajo punon mirë me shumicën e njerëzve, nëse dhimbja nuk është shumë i rëndë. Në raste të tilla, ju mund të, GP juaj, kërkuar për naftë vërtetë kanabis, e cila praktikon THC në të. Dhe pastaj ju të blerë atë në farmaci.

Çfarë e bën tepër Radar: njerëzit janë dhimbje shtrembër, pavarësisht painkillers rregullta NSAID?? Ndikojnë në barkun tuaj dhe zorrët? Të cilat janë gjithsesi të këqija për trupin tuaj? Dhe puna e varur, kështu që ju duhet për të marrë më shumë qetësues, ju lutem me kalimin e kohës? Ose të gjejnë njerëz me Radar edhe një qetësues natyral, ku njerëzit gjithashtu kanë një shumë më pak nga ajo se painkillers rregullt dhe ku jo të varur nga, është një zgjidhje shumë më mirë?

radar: mendoni rreth saj tani? mjekësia komplementare është pjesë e saj. Tani Dare për të parë në mënyrë holistike në forma të ndryshme të mjekësisë? Ju ende nuk janë të varur financiarisht nga kompanitë e mëdha farmaceutike?

Le të shpresojmë se ajo është e pavarur dhe të besueshëm, ku "të vërtetë" të pavarur (dhe përvojat)Ekspertët thonë fjalën e tyre dhe të Idd dinë dallimin në mes CBD dhe vaj kanabis

Mjeku im gjen atë një shpikje. stomak shpuar- dhe muret e zorrëve, ajo ka parë tashmë mjaft. shkak: kimik (rrjedhë) painkillers. medikamente të rregullta janë bërë nga ajo që përdoret vaj. Që ne kemi në trupin tonë.

Sa njerëz janë në CBD ose THC vaj vdekur? 0. Sa njerëz janë të vdekur për të .... pinda-së? Zelfs pinda’s zijn gevaarlijker 😉. Le të mos flasim për drogë mjekët përshkruajnë dhe sa njerëz shkojnë atje për të vdekur në vit. Radar Hope ka përgatitur dhe shpjegon të paktën një pjesë të sistemit endocannaboïd në trupin e njeriut. Dhe se trupi i njeriut ka receptorë për cannabinoideve. Nëse kjo mungon në programin sesa radar kursen raft gjithsesi gabuar.

Ajo të gjitha fillon me "vaj CBD cili është i njohur edhe si vaj kanabis". Kjo është si naftë dhe benzinë ​​të njëjtin emër .... 2 gjëra krejtësisht të ndryshme.

Shpresojmë programi do të japë një tablo më pozitive se shpallja sugjeron këtu. Vaj CBD është sigurisht asnjë plumb magjik apo ilaç, por shumë njerëz nuk kanë përfitim.
Siç komentet tashmë të përmendur CBD nuk është një vaj farë e keqe dhe ajo gjithashtu nuk përmban THC substancë psikoaktive. Në CBD mund up 0,2% ulen THC.
Ajo do të jetë mirë në qoftë se radari ka shqyrtuar cilësinë e ofruesve të ndryshme të naftës CBD. I përdorin vetëm organik CBD CBD-producten.nl i cili u testua edhe nga një laborator.

turp nuk merrni përgjigj duke radar ... ..the naftës CBD punon mirë dhe gruaja ime merr pothuajse asnjë ilaç më shumë se ata vuajnë nga osteoarthritis ......... .Ata duhet të shqyrtojë edhe një herë dallimin në mes të marihuanës dhe vaj CBD. radar kështu që të bëjë detyrat e shtëpisë tuaj dhe pastaj të gjykojë në vend të dëgjuar autoritetet ..want ... Unë nuk e di ndonjë ilaç që shëron një sëmundje ... që nuk mund të për shkak se e meritojnë PHARMA,s edhe asgjë

I përdorim si pacientët COPD vaj CBD dhe THC. Unë gjithashtu kanë një vaporizer në qoftë se unë të marrë një sulm ankthi. Kanë qenë gjithmonë kundër përdorimit të kanabisit, por në qoftë se përdorim mjekësor dua asgjë më shumë dhe jam gati 60. Ju lutem vini re vetëm që ju të blini vaj të pastër, dhe kërkoni ok për të provuar raportet. gjithashtu theksohet CBD percetage ose THC.

(burim: Radar TV transmetuar e hënë 2 tetor 2017 - Vaj kanabisi është i sigurt)

Shkarko pa CBD Guide:
https://www.mhbioshop.com/cbdgids/

transkriptim:

0:00
ajo është e re zgjidhja naftës CBD
0:02
Ky lloj i naftës farë e keqe është plumbtë
0:04
popullor me pacientët, për shembull,
0:06
duke përjetuar dhimbje ose pagjumësi
0:08
disa pika
0:09
dhe ju jeni në simptomet tuaja pastroj dhëmbët me pe I
0:12
fibromyalgia dhe osteoarthritis
0:14
por mua diçka e osteoarthritis në aksident
0:15
gishtat
0:16
i cili është bërë shumë i bezdisshëm
0:19
ju të gjithë nuk gjëra të bukura
0:20
mund të bëjë
0:21
I mantel vaj CBD për veçanërisht
0:24
krijuar dhimbjet anët off për
0:26
Halen
0:27
edhe nëse fle ilaçeve sepse butë
0:30
por pak më shumë se normale
0:34
mjekim dhimbje grove era Marga
0:37
ka provuar gjithçka për të
0:39
dhimbje dhe pastaj ajo dëgjon në lidhje me
0:41
Vaj CBD vëllai im i jepet
0:44
moment i një koleg i imi që e bën
0:47
CBD rregulluar vaj ai erdhi
0:49
ngacmuar në këtu e tutje do
0:51
rritet
0:52
Unë shpresoj se kjo ju ndihmon të dini
0:54
diçka
0:55
Gjej më shumë pacientë dhimbje kronike
0:57
strehë në kanabisit mjekësor
0:59
por disa janë ende në mëdyshje
1:02
për shkak se THC është kanabisi medicinale
1:05
rëndësi se ku je nga të lartë pastaj erdhi
1:08
më shumë tregime për tendosje kanabis
1:11
që nuk e bëjnë, por ju nuk do të merrni të lartë
1:13
por të cilat janë medicinally
1:15
është se substanca është gjetur të jetë se CBD
1:18
Ne gjithmonë e quajmë atë kushëriri i THC
1:21
ajo është shumë e kimikisht duket
1:23
ajo duhet të jetë, por nuk është i përkëdhelur atë
1:24
dhe ajo ka një të ndryshme të tërë
1:26
Efekti medicinale është një bari të vogël
1:28
e pa ju gjithashtu mund të shijoni
1:30
ju të shihni se ajo bie
1:34
pastaj të marrë sasinë e dritës të fortë
1:37
për shishe, kjo është një rastësi
1:39
2,75 Pra, nëse ju mendoni se unë kam qenë në 10
1:42
atëherë ju duhet të marrë atë golf këtu
1:44
Merrni sesion time Baker është në vaj CBD
1:47
cannabidiol ju mund ta bëni këtë në shumë
1:49
pikat e forta të naftës CBD duket
1:52
variant të sigurt të kanabisit, e cila është
1:55
sipas kanabisit studiues Arno
1:57
HAZEKAMP
1:58
pse CBD naftës në vitet e fundit
2:00
ajo është rritur me shpejtësi dhe popullaritetin
2:04
E para është ajo që zbuluar me të vërtetë është se CBD
2:07
nga bimët kërp punuar në epilepsi
2:11
në fëmijët
2:12
që quhet sindromi Dravet dhe e saj
2:13
sëmundje shumë e pakëndshme e kryesisht të vogla
2:15
Fëmijët ne nganjëherë ose 30
2:17
konfiskimet në ditë dhe
2:20
CBD është gjetur se
2:22
reduktuar ku pacientët
2:23
në radhë të parë, ajo nuk ndryshon
2:24
e dinte se mes THC dhe CBD por mendohet
2:26
Mr marley një kanabis bën
2:28
mirë
2:30
CBD dhe të naftës është bërë shumë më
2:32
njerëzit një rezultat të
2:34
vetëm përdorin tashmë në panelin tonë provë
2:35
i gjerë 4000 njerëzit CBD vaj ose e kanë atë
2:38
i përdorur
2:40
përdorimi i saj 92% dakort ose më shumë
2:42
korrje në ditë
2:44
Vaj CBD është popullor si konfirmohet
2:46
kur shkojmë vizitoni një numër të dyqaneve
2:49
sepse ju dëgjojnë tregimet vërtetë të mirë
2:51
mbi ose shumë e mirë në qoftë se ju dëshironi
2:53
Kur'anor nën presion për pesë deri në
2:56
Unë dua pak dhe unë mund të
2:58
dështojnë mua, unë do të pres deri sa
3:00
shpejt të jetë aq i pakënaqur
3:03
Pyes veten nëse ajo punon
3:07
Kjo është tashmë një vit e gjysmë tashmë të mbyllura I saj
3:11
njerëzit në akull Beria
3:14
Vaj CBD është një relativisht e re
3:16
fenomen kështu që nuk është ende
3:18
hulumtimi i pamjaftueshëm
3:19
çfarë e bën atë saktësisht
3:21
CV ende nuk është studiuar si edhe
3:23
Për shembull, në qoftë se ju CBD epileptik
3:26
jep fëmijëve dhe epilepsi
3:28
më pak padyshim shumë e bukur, por ajo që
3:30
saktësisht ndodhi me ata fëmijë, kur ata
3:32
më vonë 18 dhe se si ato janë trurin
3:34
zhvilluar apo imun
3:36
askush nuk mund të them, sepse ata
3:38
fëmijët janë aktualisht 18 kështu që nuk është ende
3:40
kanë një boshllëk në njohuritë tona, ku unë
3:42
personalisht të kujdeset për të bërë ju të bëni
3:45
një herë vaj CBD në lidhje me internet mizor për shitje
3:47
dhe në dispozicion në shumë dyqane si
3:49
shtojce dietetike
3:51
E pra unë jam i frikësuar se çfarë dështuar
3:52
Në këtë drejtim, le të mos umeti
3:55
zvogëlon dhimbjen dhe u ankua për një skllav
3:57
kjo është vëllai im dhe unë kam kaq vërtet
4:00
ju shpesh dëgjoni bathes jo atëherë
4:02
ajo nuk ka lënduar, por unë them njerëzve
4:03
më shumë nuk e di se çfarë vaskë, por ju
4:05
nuk e di se çfarë dëmtojnë atë
4:06
i cili thotë se atëherë si mendoni ju të matur atë, atëherë
4:08
në të kam internetin dhe era dhe
4:10
ajo është gjithashtu tha se një nga gjërat
4:12
njerëzit e tij kthehet në planetin e tyre
4:13
marrë ajo nuk e bën atë të vërtetë
4:14
nature’ uit onze enquête blijkt dat cbd
4:18
Vaj më të përdorura kundër
4:20
dhimbje të përbashkët dhe gjumit probleme
4:22
dhimbje kronike
4:24
dhe në qoftë se ne jemi të shitësit në dyqan
4:25
mund të besoj vaj CBD për një të tillë
4:28
gjithçka një ilaç pak shtëpi
4:30
kjo është në fakt kundër ndryshe
4:32
dhimbje të përbashkët Insomnia fytyre
4:35
njëri gjysma tjetër unë dua që njerëzit të thellë për
4:39
het
4:41
mësuarit Jaco
4:43
por ai ishte gjithashtu një koleg i imi
4:45
jeni duke u përpjekur klasën tuaj të ngushtë të
4:47
Duart e ndjesi shpimi gjilpërash në duart dhe në fakt
4:49
honed me të vërtetë për shumë gjëra
4:51
aplikimet, ajo është përdorur dhe nga ana
4:53
gatim internet dhe tregime të shkojnë në
4:55
Vaj CBD mund të përdoret kundër kancerit
4:58
si ajo do të ngadalësojë rritjen e tumoreve
5:02
shumë të varur e madhe e njerëzve kanë frikë
5:04
kanë gjëra
5:05
niveli gatim kështu, por unë kam një
5:07
disa pacientët e kancerit gjithmonë ecin
5:10
kancer
5:12
Ne thjesht kuptoj se çfarë trafiku
5:13
I grushta ato kancerin
5:18
Çfarë është me të vërtetë të trajnimit fillon
5:19
të jetë që njerëzit të ndjehen
5:21
kjo lloj kanabisit mund të materializohen kancerin
5:23
ndoshta kurë ka ardhur ende për
5:26
një shumë e ajo që shumë specie
5:27
kanceri janë shumë lloje të fazave
5:29
Nivelet dhe njerëzit është kështu që çfarë tani dikur
5:31
në 10% i rasteve
5:33
kanabis në keq po bie
5:35
asnjë kurs
5:36
në të cilën popullsi të madhe se veten
5:38
përdorur, por do të të pëlqente
5:39
të dini
5:41
Ka kaq shumë pyetje përreth CBD
5:43
naftës dhe ende është për shitje, si
5:44
shtojce dietetike
5:45
Prodhuesit për këtë arsye nuk janë
5:47
plotësojnë kërkesat strikte përsëri
5:49
Për shembull, nuk kanë medikamente
5:51
pra pak kontroll atje në mënyrën se si
5:53
naftës është bërë
5:55
[muzikë]
5:56
Vaj CBD duhet të përfshijë vetëm në Holandë
5:58
kushte strikte të prodhohen
6:01
Kjo ndodh në një numër të Apotheke
6:03
kanabis përdorur këtu
6:05
Për shembull, pesticideve dhe të pastër
6:06
fungi
6:07
por varet nga nafta CBD ose një
6:09
Çmimi dhe ju jap sigurim shëndetësor
6:13
kanë rrezik tuaj
6:14
dhe pastaj të gjitha fjalë për Meij
6:16
atje me mua në dyqan si
6:18
më e lirë mund të shkoj nëse dyqani im
6:20
që ju të merrni atë nga një verë
6:22
çdo shitësi ju paguani
6:23
ndoshta vetëm një dhjetëshe
6:25
por ndoshta nuk janë 10%
6:27
për qind të asaj që ju mendoni se në
6:29
Për atë që është parë në nivelet CBD
6:32
Vajra shpesh të kthehet të jetë i gabuar
6:34
Arno Hazekamp shqyrtuar tilla 50 shishe
6:37
dhe zbuloi se ka një shumë e gabuar
6:40
në 10% Vaj CBD duket të jetë më pak se 1%
6:42
përmbaj
6:44
naftës duhet vetëm CBD
6:46
kanë më shumë THC ju kështu që ju KPT
6:49
në të vërtetë mund të jetë iPhone dhe
6:51
presin anën tjetër të Tse
6:53
dhe një pjesë e shishe është praktikisht
6:56
çdo gjë që kishte ende 7 van de 46
7:00
por ju jeni duke blerë nga kaq asgjë, sepse
7:02
një mostër të vogël është e mund Hazekamp
7:05
thonë diçka që i bën mirë apo e keqe
7:06
e tij
7:07
por mund substancë THC dhe CBD të naftës
7:09
të uleni nëse jo në
7:11
etiketë
7:12
[muzikë]
7:13
Gjithashtu në helmimeve kombëtare
7:15
Informacion nga UMC
7:17
Ka raporte në vitin e kaluar
7:19
marrë përsipër vetëm vaj CBD
7:22
Vaj CBD me vlerë rreth 20 mesazh
7:24
e cila sigurisht një e treta e njerëzve
7:27
treguan se ata me të vërtetë iluzion
7:30
ankth agjitacion fenomene të tilla
7:32
të kishte qenë dhe domosdoshmëri
7:34
vetëm CBD në fakt nuk është rasti
7:37
ku ju djema habitur atëherë po
7:39
të jetë i befasuar për shkak se ju do, pra,
7:41
CBD vetëm ju në fakt pritet
7:42
jo se lloj i simptomave
7:45
duke marrë hallucinations mund
7:48
efekt anësor të THC substancës 4% nga
7:51
njerëzit e panelit tonë provë
7:53
e cila kishte efekte anësore të naftës CBD
7:55
kishte hallucinations dhe 10% trokas, ose
7:58
high’ gevoel
8:00
dyshimi me ne është me siguri
8:01
në përgatitjen e vajit-CBD
8:03
ndoshta nuk është mjaft e drejtë dhe se
8:05
megjithatë THC gjithashtu përfundon kështu
8:08
rëndësi se ku se psikoaktive
8:10
Efektet në mënyrë që ata do të në fakt
8:12
jo shumë e qartë vaji parë
8:16
Marga i fiton të artën bleu ata të marrë përmes
8:18
një njohuri
8:19
Marga mori atje halucinacione
8:21
Po pak për zëra të reja në tuaj
8:23
kreu dhe të cilin shumë pak mund të merren të gjithë
8:25
kanë botëve ose
8:27
ëndërr gjëra dreamlike ju në mes
8:29
zgjohen dhe ëndërruar dy të vërtetë kurrë nuk
8:31
Ai papritmas përsëri ëndërruar apo mary ditë
8:34
të marrë dhe kjo është që të shtypura dhe
8:36
kaotike që ju dëshironi
8:38
nuk
8:39
ku ju merrni menjëherë idenë e hey që
8:40
për shkak të vajit kështu që unë nuk e di
8:43
pse ata duhet të vijnë
8:44
ka edhe njerëz që në mënyrë
8:47
frikë të jetë aq i frikësuar nga
8:50
Efektet ata përjetuar vrojtim
8:51
hallucinations
8:53
të cilat ende lloj paniku sulm
8:55
dhe kështu mund të merrni atë në
8:57
spital arrijnë
8:58
kështu që ajo mund të ketë pasoja të rënda nëse
9:01
Vaj CBD nuk është i pastër
9:04
Unë mendoj se në bazë të
9:06
Hetimet që kanë në këtë mënyrë zakonisht
9:08
jo të vërtetë njerëzit e ekzekutuar
9:10
Ne kemi më shumë arsye për të qenë optimistë
9:12
cinik e tij se një pak rreth
9:14
të jetë kështu që në këtë kuptim unë e mbështes
9:15
absolutisht
9:17
zhvillimi i mëtejshëm i CBD naftës
9:18
por ajo duhet të jetë në mënyrë të sigurtë
9:22
bërë me produkte të cilësisë
9:24
për shkak se ajo është një produkt kanabis
9:26
Rregullator rreth CBD
9:29
zonë gri kur opium ishte
9:31
është themeluar në CBD ende
9:34
vetëm Netherlands ju mund kërp
9:36
në rritje për prodhimin e fibrave, dhe
9:37
fara dhe ju mund të bëni të çdo vaj
9:40
dhe tani për këtë arsye të largohet nga prodhuesit deri
9:42
jashtë vendit dhe në Holandë
9:44
pak kontroll por çdo gjë tani
9:47
ofrohet nëpërmjet rrugëve të tjera
9:50
në fakt shikuar një shfaqje pak pushim
9:52
ne nuk e dimë se çfarë është brenda e sheh
9:54
për atë Ne ka dënime nëse ju
9:56
bërë gabim dhe ka mjaft
9:58
Kompanitë që janë në të mirë
10:00
mënyrë për të bërë, por që është i gjatë
10:02
jo gjithmonë i mirë
10:04
Ruud Koole i institutit Brakel
10:06
janë lojë përgjegjës mjekim
10:08
studio mirëpritur në shumë raste kjo është e vërtetë
10:11
përqindje nuk CBD diçka që
10:13
shishe është kështu që ajo që ne kemi nevojë për të
10:16
manual nga atje, edhe pse ajo është një
10:18
mostër relativisht i vogël 46 shishe
10:21
si me 1 në 7 shishe vetëm një
10:23
pothuajse asgjë në kuotën është që ju të paguani
10:25
një shumë të holla për shumë pak vetëm
10:27
them po ajo kurrë nuk synon
10:28
janë përsëri se serioze atje
10:30
disa shishe të ulen ku të
10:32
vërtetë hallucinations kërmill
10:34
marrë atë që mund të jetë iphone tuaj
10:36
kur njerëzit nuk mendoj se ata
10:37
i do
10:38
Po i shoh 14 për qind nga ju
10:40
panel provë që tregon
10:41
Po që do të sugjerojnë se ka një tjetër
10:43
Substanca aktive është në gojë, por ajo THC
10:46
nuk duhet, sepse ajo nuk është shitur lirshëm
10:48
të jetë
10:49
dhe atëherë ju keni një problem, sepse me
10:50
që do të thotë që ju nuk mund të, për shembull,
10:52
traffice dhe pastaj shëtitje
10:54
rreziqe të tjera të ndryshme kështu që mund të
10:55
nuk ka për qëllim të jetë jo atëherë ata
10:57
kontrollin e mendjes është ende e rëndësishme
10:58
nVWA le të na e di se kjo
11:01
Ora nuk është një prioritet për naftë CBD
11:04
dhe të shikoni se çfarë ato shishe
11:06
mendoni se ka
11:06
Unë mund të mendoj për atë në këtë kuptim
11:08
sepse ata janë më të d
11:09
relativisht produkt i sigurt, por më pas
11:12
nëse produkti është e drejtë në të djathtë
11:14
nje sasi dhe me substanca te tjera
11:17
përzier kështu që unë mund të imagjinohet
11:19
si Administrata e Ushqimit dhe Barnave ju
11:20
Raporti tregon se ata janë edhe këtu
11:22
shkoni në një dhuratë po po ajo është e
11:25
wildly popullor, por në fakt do të thotë
11:27
Askush nuk e di në qoftë se me të vërtetë punon
11:28
Qeveria nuk e di se prodhuesit
11:30
nuk e di se unë nuk e di edhe se sa shumë
11:31
e drejta është në përkulje e tyre
11:32
natyrisht ju e dini apo punë që
11:35
Unë e përdorin atë nuk është ajo që ne bëjmë gjithnjë e më shumë
11:36
e di se e vërteta cannabinoideve
11:40
receptorët në trurin dhe në ju
11:42
poshtë sistemin e tyre
11:43
kështu që është e mundshme që të
11:44
bën diçka, por çfarë saktësisht bën që
11:46
Ne nuk e dimë
11:48
Ne e dimë se një shumë të kërkesave për
11:50
E internetit është e plotë të tyre dhe po aty
11:52
ne jemi pak nervoz, sepse
11:54
të gjitha llojet e kërkesave në lidhje me atë në kancer
11:56
do të ndihmonte
11:57
Po ata janë nga asgjëja
11:58
mbështet dhe se ajo që pak kërkime
12:01
ne shohim se për shembull bëhet në
12:03
Qelizat në PO në një pjatë për të dalë nga
12:05
trup
12:06
por në të vërtetë nuk thotë asgjë si ajo që kam
12:08
doli për të hedhur me ujë, atëherë
12:10
qelizat janë të vdekur kështu me to
12:11
ende nuk ka drogës
12:13
Kështu që unë do ende të kujdesshëm
12:15
i sigurt nëse njerëzit do
12:16
Vendimet për të financuar një të rregullt
12:17
Trajtimi për rrëshqitje në anën CBD
12:19
vaj si suplement dietik
12:21
shitur në barnatore
12:23
por në fakt përdorin njerëzimin si
12:25
drogës kishte fuqi
12:27
wow shikoni ka edhe një
12:29
kanabis medicinale dhe përmes zyrtarit
12:31
rrugën nëpër barnatore përmes një farmaci në
12:34
turp është në dispozicion
12:35
atëherë kjo është një droge
12:37
ajo është nëpërmjet farmaci dhe recetë
12:39
nëse
12:39
Këtu është një variant një
12:42
Përbërës aktiv relativisht të sigurt
12:45
po unë mund ta imagjinoj ne do I
12:47
edhe
12:47
Prodhuesit e ditëve ashtu si kjo
12:49
drogës ne regjistroheni për
12:51
ju duhet të demonstrojë se ajo punon
12:53
po po, por ju nuk keni nevojë si tani
12:55
shtojce dietetike marrë tani ju bëni
12:56
me të vërtetë vetëm për të treguar se
12:58
nuk është e dëmshme po po po, por ndonjëherë
13:01
atë edhe do të dëmtojë atë që ajo
13:02
Ne pamë se njerëzit film
13:04
spital haluçinatores hyrje
13:05
dhe u dërguan në të cilat për këtë arsye nuk është e
13:07
qëllimi, pra, kur të tjera
13:09
substancat ne tashmë në shishe
13:11
shtet
13:12
Po atëherë ju jeni një shkelje e vërtetë
13:13
do ato shishe nuk e commerce duhet
13:15
qafën e tij, por nuk është pak
13:17
një mashtrim që i lirë
13:18
shtojcave mund të shesin në
13:19
farmacist në qoftë se ju atëherë, por jo
13:21
mjekësor strukturë pretendimet dhe mund
13:23
ndoshta përmes një mënyrë në internet edhe pse
13:25
përhap
13:27
Po kjo është diçka që ne tani
13:28
gjithnjë e më të qartë të shihni se ka
13:31
në farmaci ju mund ata pretendimet asgjë
13:33
vënë në shishe, por në
13:35
Internet ka qarkulluar
13:36
pretendimet në masën e plotë
13:38
Po, dhe kjo është një unë do të thotë
13:40
Kombinimi shtëpitë e njerëzve në mënyrë që slot
13:43
Kjo është njësia jonë e kontrollit të tilla si
13:46
nVWA futbolli me tuaj të rrënjosur për të
13:48
ka shikuar
13:49
dhe kjo është një relativisht e re
13:50
Shiko për këtë fenomen është premtuar
13:53
për disa njerëz, por ju do të
13:56
e di se çfarë saktësisht ajo bën dhe ju doni të
13:58
e di se çfarë çelësi afatgjatë dhe
14:00
ne në të vërtetë janë të paaftë
14:02
në këtë kohë të duhur të përgjigjeni
14:04
dhe pretendon se vetëm kudo
14:06
Ne duam që të shpërndahen të parë atë
14:08
tepër popullor kështu që ne kemi
14:10
Sot tashmë ka marrë një shumë prej mail
14:12
njerëz të cilët thonë se po, por kjo radar shkojnë
14:14
E pra nuk trokas, sepse ajo është një
14:15
mjet i madh kam shumë
14:16
të përfitojnë nga ajo më e rëndësishme
14:19
njerëzit e dinë se çfarë ata gëlltitje dhe ose
14:21
Marrëdhëniet ata gëlltitjes ose
14:23
trokitur rekomandon që njerëzit në shtëpi
14:25
shishe prej çeliku dhe duhet të them unë
14:27
kam
14:28
Unë të kërkuar për të marrë sa më shumë përfitim
14:29
jo nga duke parë atë që ata duhet të bëjnë
14:31
Unë nuk jam duke shkuar për të mos ju them
14:33
përdorur, sepse unë shoh shumë se
14:34
Në disa njerëz në bar ju
14:36
dhe edhe pse ajo mund të punojnë në
14:38
Disa njerëz nuk ndihmojnë, atëherë
14:40
ndoshta Çfarëdo qoftë ajo
14:41
Efekti placebo mund të ketë një rol për ne
14:43
do të jenë të dobishme, në përgjithësi,
14:45
Unë them në qoftë se ju bëni këtë në
14:46
mënyra e rekomanduar dhe e përdorur se unë mund të
14:49
jo aq shumë e keqe, por ajo çfarë armë
14:50
mund të gjëra, si të tjera në se
14:52
shishe poshtë që nuk i përkasin atje
14:54
kështu që nëse ju gjeni diçka një të injorojë atë
14:56
jo jo
14:57
Injorojë atë në qoftë se ju të matur në qoftë se ju shkoni
14:59
apo të aplikoni markë tuaj
15:00
ju merrni ndjenja e nervozizëm Naja
15:02
Ëndrrat vetëm kështu që le të qëndrojë ose
15:05
raportojë atë
15:06
po më shumë informacion dhe më shumë këshilla mbi
15:10
Dritarja atp.nl sajë për intervistë

Lini një koment